Мобільна читалка

Книга і бібліотека завжди з тобою!
Тисни на посилання, скануй код, завантажуй, роздруковуй, читай!

НМТ-2024 з української літератури: перелік творів для вивчення (посилання)

Подкасти проєкту “Вчися вухами”, у яких досвідчені педагоги коротко й цікаво розповідають про класиків українського мистецтва та їхні доробки: 8 клас,   9 клас,   10 клас,   11 клас


Проєкт "Українська література в коміксах". Мета - розвивати читацькі інтереси здобувачів освіти 9-11 класів ЗЗСО України, мовну компетентність, гнучкість знань з української літератури та мови через творчу взаємоДію з онлайн-каталогом, де за допомогою графічної візуалізації сюжету висвітлюється історична епоха, сюжет, звичаї і традиції народу України.


Всі шкільні твори в одному виданні. 2023. pdf


Добірка художніх текстів (посилання. pdf. 2023) з української літератури та зарубіжної літератури для текстуального вивчення у 5-11 класах 
 
                        
                           Літні канікули дарують багато вільного часу для розвитку, розваг і відпочинку. Літо - це можливість помандрувати Україною і світом, приділити більше уваги своїм рідним та близьким, поспілкуватися з друзями. 
Літо - це найкраща пора для читання! Саме влітку у кожного є можливість поринути у захопливий світ книги, відкрити для себе нових героїв, познайомитися з творчістю нових письменників, і найголовніше - отримати справжню насолоду від читання!


Читаємо твори на "Малій Сторінці"
А ще під час літнього відпочинку можно гарно підготуватися до наступного навчального року – прочитати безліч цікавих книжок, рекомендованих Міністерством освіти й науки України до вивчення на уроках української та зарубіжної літератури.


2 коментарі: