24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Електронна бібліотека

Книга Вголос - YouTube

Libruk – ресурс, на якому зібрано твори різних за жанром і часом українських письменників-класиків та сучасних авторів. На нашому сайті Ви зможете безкоштовно та без зайвих зусиль скачати книги у найбільш популярних електронних форматах – fb2, epub, mobi. Також книги доступні для читання онлайн, де є змога не тільки запам'ятати останню прочитану сторінку, а й налаштувати під себе відображення книги. При цьому Вам не потрібно проходити реєстрацію.
На сторінках електронної бібліотеки Libruk є можливість прочитати скорочену біографію для знайомства з життєвим та творчим шляхом письменників України. (Перегляд 03/05/20)


УкрЛіб - бібліотека української літератури  (Перегляд 03/05/22)
Бібліотека світової літератури  (Перегляд 03/05/22)

"Читаймо разом"
– це віртуальний читацький клуб для дітей, в якому щотижня відбуватимуться події. Зареєструвавшись у клубі, кожної п’ятниці ви зможете отримувати цікаві факти з життя письменників, історії, пов’язані з книжками, пізнавальні коментарі про твори, яскраві ілюстрації до кожної книжки, а також ігри та конкурси з Ведмедиком, який завідує читацьким клубом.

Дитяча. Книги українською скачати
Література зібрана на сайті у форматах: jar,jad,txt,fb2,epub,doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн (Перегляд 03/05/20)
http://chytanka.com.ua/ Читанка - публічна дитяча онлайн-бібліотека. Представлені відскановані версії старих дитячих книжок. (Перегляд 03/05/20)
Электронная библиотека - классика, украинские книги
Місце для пошуку цікавої інформації для учнів, батьків, учителів (Перегляд 03/05/22)
http://ukrlit.org/  Публічна електронна бібліотека української художньої літератури. (Перегляд 03/05/22)
http://poetry.uazone.net/  Поетика. Сайт містить поетичну бібліотеку українською мовою. (Перегляд 03/05/22)
https://sites.google.com/site/openbookclassic/  Безкоштовна електронна бібліотека класичної літератури. 
(Перегляд 03/05/22)

Історія України від діда Свирида. Історичні події іронічно і навіть з сарказмом розповідає жива людина, а не восковий професор, зберігаючи при цьому науковість і достовірність інформації. У книзі гарно аналізуються причинно-наслідкові зв’язки й у читача не залишиться питань “чому?!”.
Перша книга охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року.
https://chitaka.com.ua/.../Istoriia-Ukrayini-vid-Dida...
Друга книга охоплює період від середини XI до кінця XIV століття.
https://shron1.chtyvo.org.ua/.../Istoriia_Ukrainy_vid...
Книга третя охоплює період від Кревської унії 1385 року до Берестейської унії 1596 року, які зачепили й українські землі.
https://ua-book.com/.../istoriia-ukrainy-vid-dida.../http://www.t-shevchenko.name/
Енциклопедія життя і творчості Тараса Шевченка. В основу проекту покладено повне зібрання творів поета, видане в Києві видавництвом «Наукова думка» в 2001 – 2003 рр., а також «Повне зібрання творів в 10 томах 
(Перегляд 03/05/22)
http://chtyvo.org.ua/
Е - бібліотека «Чтиво» — книгозбірня україномовної літератури в електронному варіанті (Перегляд 03/05/20)


МегаЗнайка – сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків. На нашому сайті зібрана величезна кількість цікавої і корисної інформації.
У Мегазнайки є все: казки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний і тваринний світ, про людину та її діяльність.
Завітавши на megaznaika.com.ua ви одержуєте можливість збагатити свої знання та приємно провести час розгадуючи кросворди і загадки, граючи ігри, поділитися з іншими читачами сайту власними літературними творами.(Перегляд 03/05/22)

Казки  В.О.Сухомлинського
Оповідання В.Сухомлинського
Василь Сухомлинський. Серце віддаю дітям 
Серед численних народних та авторських казок особ­ливо виділяються коротенькі казкові оповідки Василя Сухомлинського. Високоморальні, сповнені любові до природи, до всіх і до всього живого, вони є тим благодатним засобом, за допомогою якого можна забезпечити комплексну реалізацію завдань фізичного, розумового, мовленнєвого, естетичного, трудового, громадянського виховання дитини... (Перегляд 03/05/22)
Дерево казок 
Казка – це найкраще, що було створено людиною за весь час її існування на цьому світі. Це один з найвиразніших проявів культури кожного народу.
Проте, на жаль, казка потроху йде у забуття, а разом з нею і сторічні культурні набутки.
Проект “Дерево казок” створений з метою зберегти казковий світ, на підґрунті якого вже виросло так багато дітей.
Тож запрошуємо і Вас поринути в цей чудовий загадковий світ! (Перегляд 03/05/20)

http://mala.storinka.org/
Мала сторінка    http://mala.storinka.org/
Цей сайт - все, що потрібно дітям - малим і великим: казки, вірші, оповідання, пісні, приказки і прислів'я; а ще - твори з української літератури, українські традиції та фольклор... І, взагалі, це - дуже-дуже корисний і цікавий сайт (Перегляд 03/05/20)


Весела абетка - сайт для тих, хто любить читати українською: вірші, пісні, скоромовки, загадки і ще дуже багато цікавого 
(Перегляд 03/05/20)


EdEra Books — соціальний проект інтерактивної освітньої літератури. Розробляється командою молодих науковців, програмістів, дизайнерів та експертів. Онлайн-книги на EdEra складаються з ілюстрованих текстів з інтегрованими відео та тестами для перевірки здобутих знань. Дозволяють поєднати різні методи сприйняття інформації і підвищити ефективність навчання. І головне — безкоштовний доступ онлайн 24/7. (Перегляд 27.05.19)

Казкар На дитячому сайті зібрано найкращі казки з усього світу – англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка. Аудіо казки – це казки on-line, які ви можете прослухати або включити їх для вашої дитини, щоб зайняти її на якийсь час. Казки читають найкращі актори, вони мають музикальний супровід, все це разом розвиває дитячу уяву.
Не залишили без уваги і мультфільми,і діафільми, відібравши найкращі казки українською мовою, їх ви теж можете передивитись on-line. (Перегляд 03/05/20)

http://loveread.ec/  Онлайн библиотека LoveRead.ec - читать бесплатно онлайн книги (Перегляд 03/05/20)

http://booksonline.com.ua/  Книги онлайн різних жанрів і на будь-який смак (Перегляд 03/05/20)

CoolLib.net ( КулЛиб ) - Классная библиотека! интернет (онлайн) -библиотека или электронная библиотека с открытым содержимым, является добровольным сообществом личностей и групп, создающих общее хранилище книжной литературы (библиотеку). Строение КулЛиб, основанное по принципу Wiki, позволяет любому, кто имеет доступ к Интернету и браузер, изменять её содержание. Каждый пользователь может непосредственно участвовать в жизни библиотеки, загружая и обрабатывая книги. Все книги можно скачать бесплатно. (Перегляд 03/05/20)

Немає коментарів:

Дописати коментар