24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Все буде - Україна!

Вітаю, незалежна Україно!
Живи! Радій! Борися до кінця!
За мирне, світле й чисте небо
Та вільне краще майбуття!
Не забуваймо тих Героїв,
Які пішли у Небеса,
Тих, хто рятує Україну
Ціною власного життя!Незламне прагнення до волі. Інформаційно-методичні матеріали для 
проведення Дня знань та Першого уроку в 2022/2023 навчальному роціукладачі: Юлія ФЕДОРОВА, Сергій ПЛЯКА. – Кропивницький : КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2022. – 184 с.

Розроблені інформаційно-методичні матеріали допоможуть педагогам ефективно організувати підготовку до проведення Дня знань і Першого уроку у 2022/2023 н.р. та сприятимуть формуванню в учнівської молоді патріотизму та гуманізму, поваги до історико-культурного надбання і традицій українського народу, свободи та готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Запропоновані інформаційно-методичні матеріали доповнено значною кількістю інтернет-ресурсів, що сприяє подальшому їх використанню у системі виховної роботи закладів освіти. Онлайн-платформа проєкту "Незламне прагнення до волі"

Інформаційно-методичні матеріали для проведення Дня знань та Першого уроку в 2021/2022 навчальному році / авт.-уклад. : Федорова Ю.В., Качуровська О.М., Колісніченко С.В., Коломоєць С.Д., Пляка С.М., Сіланть‘єва Є.Е.; за заг. ред. Федорової Ю.В. – Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2021. – 116 с.

Розроблені інформаційно-методичні матеріали «30 років – 30 уроків» допоможуть педагогам ефективно організувати підготовку до проведення Дня знань і Першого уроку у 2021/2022 н.р. та сприятимуть формуванню патріотичних почуттів учнів. Запропоновані розробки доповнені елементами візуалізації – відеонарисами про Україну та українців, виконаними у техніці пісочної анімації, що забезпечить їх творче використання. Інформаційно-методичні матеріали стануть у нагоді для подальшого використання в закладах освіти у процесі формування патріотичних почуттів та ціннісноорієнтованого навчання і виховання учнів.

Сторінками боротьби та звершень. [Інформаційно-методичні матеріали до 30-річчя Незалежності України]
/ укладач Надія ДЯЧЕНКО. Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2021. 44 с. 

Видання містить огляд ресурсів, що можуть стати в нагоді вчителям під час організації роботи для відзначення 30-річчя Незалежності України. У подальшій педагогічній діяльності запропоновані джерела можуть слугувати орієнтиром та інформаційним підґрунтям для залучення юних громадян України до процесу відновлення історичної пам’яті про минуле країни та її сучасність, а також сприяти вихованню українців, здатних любити свою країну та дбати про її майбутнє. Інформаційно-методичні матеріали адресовані класним керівникам, учителям-предметникам, бібліотекарям, учнівській молоді, всім, кому не байдужа історія становлення незалежної держави України.

Ружанська Т.В. УКРАЇНА: шлях до незалежності: анотований бібліографічний покажчик: книги з історії України (різних жанрів і напрямків) / упоряд. та компютерне оформлення Т.В.Ружанської. 2-ге вид. доповнене. Помічна: Бібліотека Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3, 2021. 93.с.: іл. 

До бібліографічного покажчика включено науково-популярну, довідкову, художню та науково-художню літературу, яка містить матеріали щодо вивчення історії України. Джерелом для його створення послужив фонд шкільної бібліотеки.
Покажчик запрошує читачів у книжкову подорож по рідній країні. З книжок, представлених у ньому ми дізнаємось про героїчну і водночас гірку історичну долю наших предків. Вони працювали і творили, боронили свою землю і розбудовували державу. Їх поневолювали, морили голодом і вбивали, нівечили їхню історичну пам’ять, але вони вистояли і зберегли для нас рідний край, його символи, мову і культуру.
Ці книжки - мандрівка різними часами і епохами становлення нашої країни, вони розкривають способи мислення людей, їхнє розуміння й оцінювання історичних подій, що відбувалися в Україні.
Для вчителів, учнів та їх батьків, усіх, хто цікавиться історією України.

Невідома Україна. 10 електронних книг, які можна завантажити на свій гаджет (Дата зверн. 10.04.2021)


Інформаційний портал
"Рідна Україна" - це актуальна та достовірна інформація, викладена в художній формі, доповнена відео- і фоторядом. Маловідомі легенди і місця України, ексклюзивна інформація, якої немає ще на жодному ресурсі – все це для Вас. 
Структура порталу продумана так, щоб кожен з Вас міг швидко знайти потрібну інформацію по кожному регіону України, будь то історія, географія, релігія, традиції, легендарні місця, відомі люди, місцеві таланти.

11 анімацій про українські національні символи

Україна дивує!

Цікаві місця Кіровоградщини

Українська мова - прекрасна і неповторна!

Мова - душа народу!

Вікторини для знавців історії України

Історія України. Вікторина

Історія українського козацтва. Вікторина для любителів історії

Державні та народні символи України. Гра-пазл

Історія України в пам'ятках. Гра "Склади пару"

Топ-15 унікальних місць України. Гра "Склади пару"

Українська вишиванка

«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те» 
Ліна Костенко


Склади пазл


Пам'таємо про Крути!

Державні символи України

22 січня - День Соборності України!

Немає коментарів:

Дописати коментар