24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Бібліотека - хаб цифрової освіти


На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом у вигляді освітніх серіалів. Вони складаються з 7–11 серій, тривалістю до 10 хвилин. Замість рівнів – сезони, а замість уроків – освітні відеосюжети за участю експертів. У процесі спілкування вони допомагають засвоїти знання та здобути навички орієнтування в цифровому просторі.

У нашій бібліотеці можна безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності. Бібліотекар надасть консультації щодо окремих можливостей та послуг Дії. Першочергово ми доносимо нашим користувачам, що існує Дія як портал державних послуг, Дія як застосунок (додаток) у смартфоні і Дія як навчальна платформа. Дія – це один портал, де можна отримати всі послуги онлайн: швидко, зручно та людяно. Дія – це застосунок в якому усі потрібні документи в одному місці, у вашому смартфоні. Дія. Цифрова освіта – навчальна платформа з онлайн-курсами: (базовий із цифрової грамотності, для вчителів і для батьків, для держслужбовців та багато інших). Ми вчимо наших відвідувачів користуватися всіма можливостями цього проєкту.

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку. Освітні серіали тут.

Знаходимо попутника для міжміської поїздки

Сайт Blablacar дає можливість легко знайти попутника, який, наприклад, щодня їде своїм авто за таким само маршрутом, як і ви.

Blablacar в основному орієнтований на міжміські поїздки – тут ви заздалегідь можете подивитись, хто їде за потрібним вам маршрутом та обрати прийнятну для вас ціну.
Шукаємо лікаря на DOC.ua

Якщо ви стомилися висиджувати як мінімум дві черги в міських амбулаторіях: спершу до терапевта, а потім вже до спеціалізованого лікаря і якщо ви готові відмовитись від безплатної медицини на користь платного, але швидкого та зручного медичного сервісу, скористуйтеся онлайн-порталом на зразок Doc.ua.

Тут ви маєте змогу, не виходячи з дому, знайти потрібного вам кваліфікованого спеціаліста. По-перше, ви можете скористатись функцією онлайн-діагностики – самостійно обрати ті симптоми, які вас турбують. Відповідно до них система підкаже вам, до яких лікарів краще звернутись. Потім вам необхідно буде обрати одного з них, звернувши обов’язкову увагу на кваліфікацію, досвід роботи, рейтинг та відгуки інших користувачів про нього. Крім того, є можливість обрати лікаря, який приймає недалеко від вашого дому. Якщо зробили свій вибір – одразу записуйтесь на прийом.

Записуємося до лікаря на сайті HELSI.ME

HELSI.ME
– сучасна, зручна та надійна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів.

HELSI ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ – ЦЕ:
  • можливість легко знайти та обрати свого лікаря;
  • швидкий запис на прийом онлайн – себе та членів своєї родини;
  • доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК);
  • миттєві результати аналізів і діагностики в кабінеті пацієнта;
  • доступ до призначень лікаря та плану лікування.

Подаємо документи на сайті Державної служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує Покрокову інструкцію як це зробити.Взаємодія з владою. За цими посиланнями ви можете:

Вирішуємо соціальні проблеми легко. За цими посиланнями ви можете:

Інтернет-банкінг. За цими посиланнями ви можете:

Бази даних. За цими посиланнями ви можете:

До вашої уваги – ЄДИНІ ТА ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРИ, де ви можете отримати необхідну інформацію, документи та довідки

Єдині та Державні реєстри інформаційної мережі Міністерства юстиції України створені та функціонують відповідно до законодавства України, що складають закони України, акти Кабінету Міністрів України, відомчі нормативно-правові акти, а також інші документи правового характеру.
Уся інформація про правові підстави функціонування Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України, умови надання доступу та користування інформацією з них є відкритою та розміщена на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України та Держінформюсту.

Органи державної влади України:

Немає коментарів:

Дописати коментар