24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Періодичні видання для дітей1. "Мамине сонечко від 1 до 3"
Для якого віку: 1-3 років
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: www.feya.net.ua
Поки що єдине дитяче видання, яке обрало для себе аудиторію віком від 1 року. Кожен випуск журналу має свою тему, містить інструкцію для батьків, розвиваючі ігри на картонних сторінках (фігурки все ж доведеться вирізати мамі) та найпростіші завдання. Видання пропонує рубрики: «Пізнаємо світ», «Ліплення», «Розвиток дрібної моторики», «Розмальовки», «Сторінка для мам» та інші. Чудово ілюстрований журнал для малюків.


2. "Мамине сонечко від 2 до 5»
Для якого віку: 2-5 років
Періодичність виходу: 2 рази в місяць
Додаткова інформація: www.feya.net.ua
Дитячий журнал «Мамине сонечко від 2 до 5» призначений для розвитку уяви, творчості, уваги, логічного мислення та мовлення. Тут є завдання, які допоможуть підготувати ручки до письма, веселі ігри, яскраві аплікації та іграшки-саморобки.  Кожен випуск має свою тему, навколо якої обертається весь зміст. Тут є сторінки з картону та офсетного паперу. Видання пропонує рубрики:  «Аплікація для розвитку дрібної моторики рук», «Розвиток уваги та мислення», «Пізнаємо світ та готуємо ручку до письма», «Орієнтуємося у просторі», «Розвиток мислення та мовлення», «Підготовка до читання та письма», «Лабіринт», «Розфарбовка» та інші.


3. "Пізнайко від 2 до 6"
Для якого віку: 2-6 років
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: posnayko.com.ua
Одне із найпопулярніших дитячих видань в Україні. Кожен випуск журналу «Пізнайко від 2 до 6» є тематичним.  Малюки знайдуть тут багато яскравих ілюстрацій, а батьки – пояснення про те, як працювати з даним матеріалом. Номери журналу тестуються із залученням діток та педагогів, а 1-2 рази в рік редакція проводить анкетування для внесення коректив у концепцію подання матеріалу.  Сучасним та цікавим є офіційний сайт видання. Тут можна не лише передплатити журнал, але й придбати архівні випуски, книги, почитати корисні статті та зіграти у флеш-ігри.


4. "Ангелятко"
Для якого віку: 2-9 років
Періодичність виходу: щомісяця

Дитячий журнал «Ангелятко» містить у собі цікаві казочки, віршики, загадки та пісеньки. Зміст сформовано дитячими психологами та методистами. Видання дає знання про навколишній світ, розвиває логічне мислення, кмітливість та спостережливість. Доки мама читає текст, найменші дітки можуть розглядати малюнки. Школярики зможуть прочитати журнал самотужки. У кожному випуску є іграшки-саморобки. Створюючи щось власними ручками, малюк розвиватиме дрібну моторику та фантазію. На офіційному сайті можна передплатити журнал в режимі онлайн. А ще тут є багато казок, віршиків та завдань. Добре і позитивне періодичне видання для дітей.


5. "Колобочок"
Для якого віку: 3-7 років
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: kolobochok.com.ua
Журнал для дітей «Колобочок» розважає та розвиває водночас. Тут малюки знайдуть літературні твори, багато яскравих ілюстрацій, сторінку англійської мови, логічні завдання, саморобки та інше. Особливої уваги заслуговує розділ «Поради Колобка-рятівничка». Це рубрика про те, як вести себе у небезпечних ситуаціях.
6. "Котя малюк"
Для якого віку: 3-6 років
Періодичність виходу: 10 разів на рік
Додаткова інформація: www.kotya.com.ua
Дитячий журнал «Котя малюк» допомагає підготуватись до школи, засвоїти основи англійської мови, математики, логіки. Котя – скорочено від Костянтин. Саме так звати головного героя журналу – маленьке біле кошеня. У видання читачі знайдуть такі рубрики: «Юний Ерудит», «А чи знаєте ви?», «Весела Англійська», «Цікава математика», «Для спостережливих», «Домашня майстерня», «Загадки від Коті» та інші. На офіційному сайті теж є багато цікавинок, серед яких казки для читання малюкам.7. "В гостях у казки"
Періодичність виходу - 1 раз на місяць
Яскравий барвистий пізнавальний журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. На його сторінках є все, що потрібно для гармонійного розвитку дитини: цікава повчальна казка з красивими ілюстраціями, розвиваючі вправи та завдання, настільна гра, кулінарний рецепт для приготування разом з мамою і уроки домашній майстерні. У кожному номері журналу - додаток з 20 розвиваючих наклейок.

8. "Зростаймо разом"
e-mail: family@osnova.com.ua
Перший освітній журнал для дбайливих батьків і дітей від 3 до 7 років. Веселий, яскравий журнал адресований тим, хто серйозно ставиться до виховання і розвитку дітей, хто прагне виростити гармонійно розвинену дитину, зважаючи на кращі досягнення сучасної педагогіки та психології. У кожному номері гра-ходилка, вкладка з розвивальними завданнями, що сприятимуть розвитку в дитини пам’яті, уваги, мислення, моторики та ін.)

 


9. "Равлик"   
E-mail: ukr.ravlik@ukr.net    
Сайт-візитка  http://www.ravlyk.net.ua/
Разом з "Равликом" малеча навчиться читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення.  Кольорові сторінки наповнені завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками, саморобками та наліпками. Дітям буде весело в компанії з героями журналу. На активну малечу чекають  призи. 


  


10. "Домовичок" 
Журнал для розумних, кмітливих та допитливих дітей, яким подобається розв'язувати кросворди, головоломки, ребуси, судоку та задачки. Також в журналі є питання ерудитам, веселі історії та анекдоти, цікаві факти та пізнавальні матеріали, є сторінки для розфарбування, і навіть кулінарна сторінка. (Для дітей молодшого шкільного віку). 


11. "Водограйчик"
Журнал «Водограйчик» розрахований для наймолодших дітей віком від 3 до 7 років. В ньому разом з батьками читаємо, малюємо, розмовляємо, вирізаємо, сміємося та дізнаємося багато-багато цікавого.


12. "Дитячий розвивайко"

Журнал містить детективні розслідування, головоломки, уроки малювання, вироби, настільні й рухливі ігри, кросворди, тести, орігамі, конкурси.14. "Ангеляткова наука"
Для якого віку: 4-7 років
Періодичність виходу: щомісяця

Журнал для дітей «Ангеляткова наука» містить художні тексти та інтелектуальні завдання. Видання призначене допомогти батькам підготувати дитину до школи. Зміст сформовано з урахуванням вимог державної програми з дошкільної підготовки. Тут є завдання на розвиток мовлення, уваги, уяви та дрібної моторики. В ігровій формі малюки вивчать літери, цифри та навчаться писати. На офіційному сайті журнал можна передплатити в режимі онлайн. А ще тут є багато казок, віршиків та завдань.
15. "Малятко"
Для якого віку: 4-10 років
Періодичність виходу: щомісяця
Журнал видається з 1960 року, тому відомий батькам сучасних малюків. Тут можна знайти літературні твори, яскраві ілюстрації, логічні завдання та саморобки. Традиційні рубрики – «Калинчине віконце», «Прочитай сам», «Маляткова пошта», «Стежками рідного краю», «Незабутні Маляткові друзі», «Сторінка для батьків» та інші.


 
16. "Вінні та його друзі"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Щомісячний яскравий журнал для найменших читачів. У кожному журналі чудові і добрі історії про те, як живеться Вінні і його друзям Роху, Кроликові, Тигрику, Віслючку і маляті Ру у казковому лісі. Журнал не тільки розважить іграми і загадками, але і розповість про зовсім дивовижних - таких знайомих і незнайомих - мешканців нашої планети! В кожному номері – чудові ілюстрації, цікаві оповідання про природу, дитячі ігри та саморобки з природних матеріалів, розмальовки. Це веселий, пізнавальний журнал для тебе, маленький читачику.


 
17.  "Джміль"
Для якого віку: 4-10 років
Періодичність виходу: один раз на 2 місяці
Додаткова інформація: jmil.com.ua
Дитячий журнал «Джміль» призначений для занять з дитиною вдома,  садочку та  школі. Девіз – «Дітям: живопис, музика і література». Кожен випуск містить літературні твори, техніки образотворчості, розвивальні ігри, досліди, репродукції картин, сценарії свят та інше. Ізюминка проекту – безкоштовні електронні додатки для розвитку дітей. Вони оформлені у вигляді презентацій (у Microsoft Office PowerPoint) та доступні для завантаження на офіційному сайті дитячого журналу.


 
18. "Умійко"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

e-mail: umiyko@i.com.ua
Дитячий журнал "УМІЙКО" для розвитку творчих здібностей дітей 4 -10 років. Матеріали, запропоновані в журналі, стануть у нагоді вашій дитині на практичних заняттях у дитячому садку та на уроках праці у початковій школі. Тут є: настільні ігри і головоломки, що враховують особливості дитячого сприйняття простору, кольору, кількості, розвиваючи логічне мислення та орієнтування; саморобки, іграшки з природних матеріалів розвивають просторову уяву, сприяють формуванню навичок самостійної праці дитини; орігамі - одночасно розвиток просторового мислення і початок геометрії, тренування дрібної моторики і зорового сприйняття; казки, комікси, веселі історії, цікаві замітки допомагають малюку пізнавати навколишній світ у легкій розважальній формі. 
19. "Котя"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: kotya.journal@gmail.com
Пізнавально-ігровий журнал для дітей 4-12 років, який знайомить дітей із всесвітом, історією, народними традиціями, нормами етикету спілкування з людьми. Кожен номер журналуКОТЯ”, - це маленька енциклопедія на задану тему, але написана вона так, що дитина із захопленням дослідника читає, грає, відгадує і, в результаті, легко й надовго запамятовує матеріал. В журналі багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів! А ще “КОТЯ” несе дитині те, чого так не вистачає у сучасному світі – доброту і щирість.


 
20. «Маленька фея та сім гномів»
Для якого віку: 5-9 років (для дівчаток)
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: www.feya.net.ua
Назва журналу відображає його вміст. Головними героями є Маленька Фея та  гноми. Кожен з казкових персонажів веде власну рубрику, як от «Історії від Мудруна», «Рецепти від Ласуна», «Розмальовка від Веселуна», «Казка-забавлянка від Простачка», «Мовне завдання від Буркотуна», «Лабіринт від Сплюха», «Майстер-клас від Маленької Феї». Видання пропонує дівчаткам завдання на розвиток уваги, логічного мислення, художні твори та саморобки.


 
21. "Стежка"
Для якого віку: 5-10 років
ТОВ "Редакція дитячого журналу "Стежка"
Обсяг: 20 повноколірних сторінок формату А4

Пізнавально-розважальний дитячий журнал «Стежка» представлений на ринку України 16 років. Журнал розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Увесь матеріал подається у формі гри – найзручнішої та найефективнішої для дітей віком 5-10 років.
У кожному новому номері журналу «Стежка» - захоплюючі розповіді, чарівні казки, вірші, ігри, кросворди, сторінки з вивчення англійської мови, а також завдання на розвиток логіки, дрібної моторики, зв’язного мовлення, цікаві відомості про рослинний та тваринний світ присутні
 Сторінками «Стежки» разом з дитиною весело крокують відомі літературні, казкові та мультиплікаційні герої. А якщо Ви незнайомі, то потоваришувати з ними Вам допоможуть самобутні персонажі – допитлива пустунка Крокодівчинка, добрий буркотун Бурчучело та привітна фея Ласкаля зі своїм котиком-помічником Хмарунчиком.


22. Яблунька
Мова: українська
Періодичність: раз у два місяці
Розважально-пізнавальний журнал "Яблунька" для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, забави для кмітливих, смішинки-веселинки, розмальовки, вікторини, сторінка з англійської - "ми вчимо англійську", ігрові завдання з призами та подарунками і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам.


 
23. "Диво-Деревце"
Мова: українська
Періодичність: раз 
e-mail: duvo-derevse@mail.
Якщо ти дитина старшого дошкільного або молодшого шкільного віку, то журнал «Диво-деревце» - для тебе. Це розважально-пізнавальний журнал, де ти познайомишся з культурою, художнім словом, традиціями українського народу. З ним ти навчишся шанобливого ставлення до Батьківщини. Девіз журналу – «Дитинство без кордонів».


 
24. "Барбі"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Журнал "Барбі" - розкішний журнал для дівчаток. В кожному номері: фотоісторії про Барбі та її подруг, мода, розмальовки, рецепти смачних десертів, загадки, головоломки та конкурси, в яких можна виграти ляльку Барбі. Всім дівчаткам подобається читати та грати разом з Барбі!


25. ЧІЗ: Чудові інтелектуальні забавки
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Цікаві, корисні, розважально-пізнавальні завдання: кросворди, ребуси, розмальовки, вікторини, головоломки (логічні та математичні), сканворди, чайнворди, лабіринти, судоку, комікси зацікавлять тебе, та допоможуть твоїм батькам організувати заняття в сім’ї, а педагоги можуть використовувати матеріали журналу для проведення уроків і позакласних занять.
Журнал ЧІЗ допоможе дитині провести час цікаво, пізнавально і з користю.


26. "Пізнайко від 6"
Для якого віку: 6-10 років
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: posnayko.com.ua
Видання з’явилось у 1996 році і швидко завоювало прихильність дітей та їх батьків. Головний герой журналу – веселий та кмітливий борсучок Пізнайко. Номери журналу тестуються із залученням діток та педагогів, а 1-2 рази в рік редакція проводить анкетування для внесення коректив у концепцію подання матеріалу.  Читачі знайдуть у виданні логічні завдання, ігри, саморобки та багато іншого. На офіційному сайті можна не лише передплатити журнал, але й придбати архівні випуски, книги, почитати корисні статті та зіграти у флеш-ігри.


27. "Професор Крейд"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

e-mail: professor@kraid.com.ua
Журнал “Професор Крейд” - захоплююче пізнавальне видання для дітей віком від 6 до 10 років. Долучившись до команди професора Крейда - знавця всіх наук, ти переконаєшся: "Бути розумним - це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, - радісний і повний власних відкриттів. Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і доступно.


28. "Смайлик"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: smaylik.ok@gmail.com
Дитячий розважально - пізнавальний журнал Смайлик. Для дітей 6-10 років. Різноманітні головоломки, кросворди, сканворди, лабіринти, цікаві фокуси, експерименти та багато іншої цікавої інформації для дітей.


 
29. "Крилаті"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: krylati@cym.org
Журнал розрахований на дітей від 6 до 10 років. Хоча цікавинки длясебе можуть знайти всі, навіть батьки, а також вихователі, вчителі. Гарне художнє оформлення та дизайн не залишить тебе байдужим. А велика кількість різноманітних завдань полегшить читання та запам’ятовування корисної інформації. Цей журнал має на меті не лише розважати та навчати, але і допомогти тобі стати справжнім українцем.


30. "Барвінок"
Для якого віку: 6-12 років
Періодичність виходу: щомісяця

Класика дитячої періодики. Журнал починався у 1928 році як «Жовтеня», а згодом перетворився у знайомий нам «Барвінок». Для дітей тут знайдеться багато цікавого: художні твори, цікавинки про навколишній світ, різноманітні завдання. Традиційні рубрики: «Хто? Що? Як? Де? Коли? й Чому?», «Ми любимо читати!», «Секретні файли про тебе», «Торбинка дядечка Запитайлика», «Книга золотих казок» та інші. Редакція журналу ставить перед собою важливі завдання: інтелектуальний розвиток дитини, зацікавленість у читанні, виховання поваги до родинних цінностей. Автори не бояться торкатись тем паління, алкоголю та шкідливої їжі. Цікавим є офіційний сайт журналу. Тут можна знайти художні твори для дітей, цікавинки про Україну і світ, архів попередніх номерів. Редакція, однак, попереджає, що вся ця інформація призначена виключно для особистого перегляду.


31. "Академія саморобкіна"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

e-mail: akadem@pochta.ru
 «Академія Саморобкіна» – яскравий журнал для дітей від 6 років, надійний помічник в організації корисного та захоплюючого навчання і дозвілля учнів початкової школи. Він допоможе школярям розвинути моторику рук, творчі здібності, увагу і наполегливість. Навчить працювати із різними матеріалами. В кожному номері цікаві саморобки із паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, пізнавальні комікси. Завдяки журналу-конструктору діти зможуть самостійно зробити не тільки усілякі корисні речі, а і подарунок. Журнал рекомендовано використовувати на уроках трудового навчання.


32. "Куля"
Для якого віку: 7-12 років
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: kulia.com.ua
Дитячий журнал «Куля» є розважально-пізнавальним виданням. Зміст частково синхронізований зі шкільною програмою, але це не повторення, а доповнення пройденого матеріалу. Рубрики: «Кіноманія», «Веселі задачки», «Кулин довідник», «Шануй рідне», «Ха-ха-ха», «Світ природи», «Зроби сам», «Фотоконкурс» та інші. Фото учасників конкурсу публікується на офіційному сайті дитячого видання. Тут же є розділ з флеш-іграми, багато цікавої інформації для читачів та їх батьків.33. "Карпукі"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

e-mail: karpuki.at.ua@mail.ru
"КАРПУКІ" - український сучасний журнал для дітей від 7 років і старше. Журнал розширить твій кругозір. Він оформлений не малюнками, а авторськими фотографіями У створенні журналу беруть активну участь і діти. Редакція журналу - це молодий колектив, який любить подорожувати, і донесе до тебе прогресивні ідеї і шукає в Україні і в світі лише найцікавіше. 34. "Вигадуй, думай, грай".
В Д Г
Мова: українська 
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: www.feya.net.ua
Дитяче періодичне видання «Вигадуй, думай, грай» починалося як «Велика дитяча газета». Зараз це цікавий журнал для школярів з рубриками: «За тридев’ять земель», «Ігровий портал», «Клуб питай ликів» та іншими. У кожному випуску – цікаві факти, художні твори, конкурси, завдання та саморобка. «ВДГ» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням прочитає уся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головоломки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого! 


36. "Колосок"
Для якого віку: 9-17 років
Періодичність виходу: щомісяця
Додаткова інформація: kolosok.org.ua
Дитячий журнал «Колосок» є науково-популярним природничим виданням. Читачі знайдуть тут знання з різних галузей природознавства у рубриках «Наука і техніка», «Жива природа», «Планета Земля», «Логіка і кмітливість», «Про все на світі». Журнал познайомить вас і ваших дітей з історією винаходів, розповість про дитинство знаменитих людей, про найбільші космічні тіла і про найменші живі організми, про живу і мертву воду, як зробити торнадо у пляшці та багато-багато іншого. Тут ви знайдете логічні задачі, головоломки і загадки. На офіційному сайті можна завантажити кілька попередніх номерів для ознайомлення з журналом.51. "Колосочок"

Науково-популярна тематична природнича газета для розумників та розумниць. Це – повноколірне, щотижневе видання, розраховане  на  учнів 1–2 класів. Газета розповідає  про явища природи, рослини, тварин, Землю та космос, мандрівки по Україні та світі. Містить дослідницькі та творчі завдання, досліди, презентує дитячу творчість та  найцікавіші природничі проекти учнів початкової школи.


 
37. Весела перерва
Веселая переменка -
Jolly break
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Пізнавально-гумористичний журнал для школярів 4-11 кл. Навчальні комікси, комп`ютерні уроки, конструювання моделей, кросворди, запамяталки, тематичне вивчення англійської мови, конкурси тощо. 
38. Веселі уроки -
Веселые уроки -
Jolly lesson
Мова: українська, російська, англійська
Періодичність: раз на місяць
Навчально-пізнавальний журнал допоможе учням 4-11 кл. у вивченні шкільних предметів. Помічник під час підготовки до рефератів та тестування. Сценарії тематичних вечорів, доступне вивчення англійської мови тощо.39. "Сто талантів"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт видавництва “Свічадо”: http://svichado.com/sto_talantiv.html
“Сто талантів” - це захоплюючий і корисний журнал для підлітків віком від 11 років. На його сторінках хлопці та дівчата знайдуть відповіді на хвилюючі запитання підліткового віку, познайомляться з цікавими людьми та дізнаються багато нового. А також зможуть взяти участь у різноманітних конкурсах і гарно розважитися. 4
0. "Я вивчаю українську"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

e-mail: office@osnova.com.ua
Це журнал, у якому оригінально, яскраво, дотепно і, головне, пізнавально представлена інформація про українську мову та її походження, пригоди знайомих і незнайомих слів, складні правила орфографії та пунктуації. І навіть нудні правила стануть легкими і зрозумілими. А ще ви прочитаєте цікаві розповіді про відомих письменників, поміркуєте над мовними кросвордами та іграми, дізнаєтеся про різні цікавинки. Для перевірки знань у кожному номері для вас знайдуться тести й завдання, відповіді на які вам відкриє Помагайчик. Вивчати українську - це дуже цікаво! А щоб вам не було сумно, з вами на сторінках журналу завжди будуть віддані друзі - Тарасик, Даринка і Назар, які вчаться в різних класах - від 5-го до 10-го - і добре знають, що кому потрібно.

41. "Пригоди"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: tak_@ua.fm
Журнал «Пригоди» буде найкращим порадником учням 6-10 класів. У ньому вони прочитають ексклюзивні інтерв`ю з українськими зірками, навчаться розбиратися в модних тенденціях, зможуть знайти відповіді на питання, які найбільше хвилюють підлітків. Щономера - цікаві конкурси з чудовими призами, тести, прикольні «фішки» та захоплюючі оповідання! Журнал «Пригоди» - найкращий друг і порадник сучасного підлітка! «Пригоди» – це купа нових вражень, корисної інформації та нові друзі. Адже з «Пригодами» – завжди цікаво і весело, з ним читати модно і “суперпригодно”! 

 
42. "Веселі картинки"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Це відомий усім дитячий гумористичний журнал. Веселі математичні комікси, кросворди, розмальовки, завдання для "умілих ручок", англійська у картинках, конкурси з призами. Надійний помічник дітей у навчанні.

43. "Веселі пригоди"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Журнал пізнавальних коміксів для школярів. Він не тільки розважить юного читача дивовижними пригодами, і й допоможе у навчанні та стане порадником у шкільних буднях.


44. "Щедрику-ведрику"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Журнал присвячений творам дітей України з метою дати їм змогу заявити про свої таланти на всю Україну. В журналі працюють рубрики: художньо-декоративна, літературно-художня, музична, листування, новини з усього світу, комікси, постери, ігри та інші забави для дітей. Журнал “Щедрику-Ведрику” дає дітям можливість безкоштовно друкувати свої роботи (малюнки, вишивки, вірші, оповідання та ін.), а також віднайти друзів в усіх куточках України та спілкуватися з ними.
Також вони мають можливість брати участь у всіх конкурсах та акціях, які проводить фонд “Щедрику-Ведрику” та журнал. 


4
5. "Жирафа Рафа"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: info@rafaclub.net
Журнал надзвичайно цікавий і корисний для тебе, для твоїх батьків і педагогів. У них ти знайдеш чимало цікавих казок, віршів, конкурсів, ігор, розвивальних завдань та захоплюючих подорожей у світ знань. Ти зустрінеш нових друзів, з якими весело гратися та навчатися, фантазувати та малювати, жартувати і майструвати. Разом з журналом ти будеш мандрувати мальовничими містами нашої Батьківщини, та розглядати малюнки в 3D форматі. 


46. "Маленький розумник"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: tak_@ua.fm
Перший новий журнал для хлопчиків! Ігри, казки та цікаві розвиваючі завдання спеціально для хлопчиків! З машинами, літаками, потягами, кораблями та іншими хлопчачими речами! У кожному номері - іграшка та цікаві саморобки! Величезна мережа доріг для маленьких машинок (містом, аеропортом, військовою базою та ще багатьма цікавими речами). Але буде цікавий цей журнал і для дівчаток, оскільки кожен номер присвячено якійсь грі - у дослідників, пілотів, космонавтів, мандрівників тощо. Головні герої - хлопчик Маленький розумник, його сестричка Яся та песик Шило кожного разу пропонують своїм друзям-читачам погратися з ними!


47. "Біологія для допитливих"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт Видавничої групи "Основа“:
e-mail: office@osnova.com.ua
Таємниці живого – найцікавіші таємниці. Чому одні види зникають, а інші процвітають? Як було мільйони років тому і як буде через мільйони років після нас? Хто чий родич? Дивовижні факти і захоплюючі теорії. Подорожі та екскурсії лісами, морями, пустелями… Неймовірні пригоди дослідників і наукові детективи. Розповіді вчених і цікаві дискусії. Незвичний погляд на звичайних сусідівпо планеті. Історія біологічної науки і самої природи. Все це доступно, цікаво і з кольоровими ілюстраціями в журналі «Біологія для допитливих»
 Журнал для тих, хто цікавиться біологією і всім, що пов’язано з живими організмами.


48. "Історія для допитливих"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт Видавничої групи "Основа“:
e-mail: office@osnova.com.ua
Ви хочете знати де? що? і коли? відбувалось у давнину? Чому король франків Карл мав прізвисько Великий? Як могли гуси врятувати Рим? Чому княгиню Ольгу водночас називали і Мудрою, і Святою, і Хитрою? Тоді журнал «Історія для допитливих» створений саме для вас! Адже тут можна знайти корисну інформацію, відповіді на будь-яке запитання, дізнатися про останні відкриття. Це видання готують професійні історики, які не перший рік працюють із дітьми. З журналом ви зекономите час, отримавши доступ до новітньої пізнавальної інформації, матимете змогу цікаво і з користю провести дозвілля. 


49. "Географія для допитливих"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт Видавничої групи "Основа":
e-mail: office@osnova.com.ua
Журнал «Географія для допитливих» створений професіоналами від наповнення до оформлення! Матеріал журналу містить найсучасніші наукові дані, адаптовані до розуміння дітьми середнього шкільного віку. Сприяє посиленню інтересу до природничих наук, поширенню світогляду, активізації допитливості, аналітичного мислення. 


52. "Світ дитини"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: inna.martinets@gmail.com
Літературно-мистецький журнал. В цьому виданні ти знайдеш розповіді про видатних письменників, художників, про важливі історичні події, свята, а також багато віршів та оповідань. Є тут цікаві рубрики “Шкільна хрестоматія” та “Завдання від пана Мудрагелія”
53. "Хімія для допитливих"
Мова: українська
Періодичність: 10 раз на рік
Сьогодні неможливо обійтися без елементарних хімічних знань. Адже хімія всюди… Озирніться довкола: все, що вас оточує, — хімічні речовини. Навіть повітря! Без хімічних знань не може працювати жодне виробництво, без хімії не обійтися в побуті, вона допомагає нам зберегти здоров’я. Недарма XXI століття світ визначив як століття хімії. Можливо, на сторінках нашого журналу «Хімія для допитливих» ти вперше ознайомишся з цією незвичайною наукою? 
54. "Однокласник"
Мова: українська, російська
Періодичність: раз на місяць
Це не тільки сусід по парті! Це перш за все цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв'ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різні теми (любов, відносини з однолітками і старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!). Оповідання та повісті, гороскопи, пронизливі повідомлення читачів. "ОК" друкує плакати з портретами зірок музичної та кіно-індустрії, рецепти смачних страв, допомоги по грі на гітарі, в'язання, догляду за домашніми рослинами і тваринами. Тому і хлопець, і дівчина знайде в журналі інформацію корисну для себе

 
55. "Юний натураліст"
Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Науково-популярний журнал для юнаків та дівчат. Журнал розповідає про походження і функціонування екосистеми, флори та фауни. Допоможе пригадати школярам цікаві факти з основ біології, помандрувати різними географічними поясами. 

56. Газета “Зайчик”

Дитяча пізнавальна та розвиваюча газета для дбайливих батьків та їх дітей від 3 до 14 років. На яскравих повноколірних сторінках видання ви знайдете захопливі розповіді про навколишній світ, казки, історії про улюблених героїв, веселі уроки для допитливих діток, цікаві ігри, завдання та конкурси з чудовими подарунками.57. Газета “Журавлик”
Твори для дітей і підлітків, вчителів, народознавчі матеріали, історія, творчість читачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар