24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Психологія і виховання

Як виховувати дітей? 
Діти – це благословіння від Бога, так говорить Біблія. Якщо це так, то так воно і має бути.
Що ж потрібно робити, щоб діти були б благословінням, а не прокляттям?
Потрібно правильно до них відноситися від дня їхнього народження. А точніше сказати, то ще й до народження, правильно виховувати. 
Скільки гучних, неслухняних, погано вихованих дітей помічаємо ми навколо себе! А які грубі помилки допускають їх мами і тата - не роблять вчасно зауваження, ігнорують крики або, навпаки, зовсім не тримають себе в руках, проявляючи жахливий педагогічний провал. Все це справедливо рівно до того часу, поки в нашій родині не заводиться своє маленьке диво. І ось тут приходить неприємне відкриття - дорослі люди відчувають себе абсолютно безпорадними перед примхами та істериками, а навколишні все частіше бачать перекошене від гніву обличчя матері, яка абсолютно не розуміє, як виховувати дитину.

Азбука для батьків

Найцікавіші та популярні сайти для батьків та їх дітей, які допоможуть знайти відповіді на всі запитання, зробити життя цікавим і пізнавальним
 • ДИТЯЧИЙ ПСИХОЛОГ.  Перший український сайт для батьків та дитячих психологів Дата перегляду 27.07.22)
 • DITVORA.COM.UA - сайт дбайливих батьків (Дата перегляду 27.07.22)
 • РОЗВИТОК ДИТИНИ джерело корисної інформації. Поради й завдання, розміщені на сайті, призначені для найліпших у світі батьків, адже допомагають їм виховувати дітей щасливими, обираючи правильний шлях їх розвитку. Любов, турбота та радість – почуття, яких потребує кожна дитина. Піклування батьків про свою дитину та корисна інформація для них – запорука формування розумного, всебічно розвиненого, задоволеного малюка. «Розвиток дитини» – найкращий сайт для батьків та дітей(Дата перегляду 23.01.24)
 • МАМА-ТАТО - сайт для батьків. Усе, що ви маєте знати про дітей (Дата перегляду 27.05.22)
 • МОЄ ПТАШЕНЯ - сайт для батьків. Психологія, дозвілля, навчання, виховання, ідеї для творчості, цікаве дозвілля... (Дата перегляду 27.07.22)
 • КЛЬОВА МАМА -  найкраші поради батькам щодо виховання дітей (Дата перегляду 27.05.22)
5 важливих статей для батьків майбутніх першокласників 
(за матеріалами сайту Освіторія) (Дата перегляду 27.05.21)
 1. Рано чи пізно: в якому віці варто йти до школи 
 2. Як зрозуміти, що дитині зарано йти до школи 
 3. Співбесіди для першачків: майже поза законом
 4. У перший клас по-новому: як обійти підводне каміння
 5. Легко і просто в першому класі: як адаптувати дитину до школи

Немає коментарів:

Дописати коментар