24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Internet-сервіси

Щоб у бібліотеці було цікаво 

Як створити кросворд?
  Генератор ребусів
  Створення фотоколажів
  Анімовані надписи 
  Цікавинки для оформлення блогу
  Створення інтерактивних зображень, відео
  Створення пазлів
  Створення інтерактивних вправ
  Онлайн конструктор анімованих надписів

  Онлайн генерація надписів гарним шрифтом

  Padlet - віртуальна інтерактивна дошка
  Learningapps.org
  Сайт для створення інтерактивних вправ


  Online Test Pad Віртуальний офис для комплексної роботи(конструктор тестів, кросвордів, опитувань, логічних ігор, завдань)


  238_16
  Аман І.С., Литвиненко О.В. Інтернет-сервіси в освітньому просторі [методичний посібник]. / І.С. Аман, О.В. Литвиненко. – Кіровоград : КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 2016. – 88 с.
  У методичному посібнику розглядаються питання ефективного застосування інтернет-ресурсів у навчальному процесі як складової дистанційного навчання, наголошено про вплив на зміст і методику викладання предмету, висвітлено форми та методи використання різноманітних мультимедійних технологій як інноваційного методу при вивченні дисципліни, зазначено важливість порталів та освітніх сайтів.
  Видання рекомендовано для педагогічних працівників та фахівців у галузі інформаційних технологій в освіті.         
  Завантажити
    

  Онлайн сервіс Thinglink призначений для  використання на сторінках сайтів і блогів, для  створення інтерактивних   зображень з можливістю прикріплення посилань на мультимедійні об'єкти (фото,  відео, звуковий коментар). 
  Є можливість  групової роботи із зображенням.


  Як зробити ПОСТЕР для школи з допомогою Rasterbater. 
  Багато вчителів стикаються з проблемою, як зробити плакат чи постер для виховного заходу? Це дуже легко! 
  СТВОРИТИ ПОСТЕР: https://rasterbator.net/

  Як створити постер у Microsoft Word
  З допомогою цієї програми ви можете швидко й легко об’єднувати та упорядковувати PDF файли у будь-якому порядку: 

  Створюємо презентацію за допомогою сервісу Prezi
  Prezi –  хмарний засіб створення нелінійних мультимедійних презентацій та віртуальних історій, який базується на гнучкому використанні презентаційного полотна. На відміну від звичних презентацій PowerPoint, у цьому середовищі можна створити цікаві нелінійні мультимедійні документи з нестандартними анімаційними переходами між слайдами. Обравши один із шаблонів, потрібно заповнити його інформацією, додати тексти та зображення. При показі презентації переходи між слайдами відбуваються за траекторією відповідно до логіки застосованого шаблону: перегортання сторінок книги, перехід у різні кімнати приміщення, проходження звивистого шляху, стрибання сходинками тощо. Це робить презентацію більш привабливою, дозволяє подати ідеї більш творчо та продуктивно. Важливою перевагою цього сервісу є можливість групової роботи над документом.

   GALAMEO - Сервіс публікацій електронних журналів, книг, презентацій, каталогів, звітності тощо. 


  Створюйте плакати онлайн просто та швидко разом із VistaCreate

  Вам подобаються незвичайні плакати? Ви коли-небудь мріяли зробити чудові плакати самостійно? Настав час втілити мрії в життя. VistaCreate пропонує шаблони плакатів з попередньо встановленими розмірами. Вам не доведеться змінювати розмір і обрізати їх. Просто зосередьтеся на творчому процесі.

  Canva - онлайновий інструмент для створення плакатів, дизайнів і публікацій матеріалів


  Немає коментарів:

  Дописати коментар