24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Навчально-методичні посібники для учнів, педагогів

Навчально-методичні посібники для педагогічних працівників 

Дистанційне та змішане навчання, організаційні, учителям-предметникам, учителям НУШ, вихователям ГПД, шкільним бібліотекарям, працівникам психологічної служби. (Завантаж, використовуй)

Електронна бібліотека ІМЗО

Електронна бібліотека Інституту модернізації змісту освіти розроблена відповідно до статті 75 Закону України «Про освіту», згідно якої центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.
Відмінність Електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти зумовлюється специфікою представлених у ній матеріалів. Освітній контент навчального та науково-інформаційного характеру – електронні версії підручників для 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9-11 класів, посібники, електронні посібники серії "Шкільна бібліотека", методичні матеріали у форматі pdf.


Уроки доброти: ідеї та поради на навчальний рік. Посібник для формування 
культури благодійності в освітньому процесі / за заг. ред. О. Елькіна,О. Масалітіної; упорядк. Д. Долгова, О. Кондратенко.  Київ. «Видавнича група «Шкільний світ», 2021.  80 с.

Це видання — універсальний провідник, що допомагає формувати культуру благодійності та зробити добрі справи щоденною звичкою. Посібник містить набір ідей, порад, інструментів із методичними коментарями щодо використання в освітньому процесі, зауваги з чуйної комунікації, календар «днів для добра», перелік перевірених благодійних організацій та словничок. Буде корисний педагогам дошкільної, шкільної та позашкільної освіти, кураторам груп у закладах вищої освіти, а також батьківству та активній громадськості.

Немає коментарів:

Дописати коментар