24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Злі генії війни. Гітлер. путін

 "Миротворці" Гітлер і путін: 
незасвоєні уроки - реалії сьогодення

Якщо ви цього ще не знаєте, то ця інформація обов'язково вас зацікавить: головним "миротворцем" світу у 1930-х роках був Адольф Гітлер. А починаючи з 1999 року цю "почесну місію" поклав на себе "видающійся стратєг соврємєнності, собіратєль зємєль рускіх, міротворєц всєя Русі" - президент рф владімір путін.

владіміра путіна почали порівнювати з лідером нацистської Німеччини ще в 2014 році після анексії Криму. А після повномасштабного вторгнення росії в Україну (24.02.2022) цього порівняння вже не соромляться навіть офіційні особи.
путін, як і Адольф Гітлер, довго готував країну до війни, прибирав нечисленних опонентів та створив потужну пропагандистську машину. При цьому подібно до фюрера путін вже теж програв війну в Україні, але заперечує це, будучи відірваним від реальності, і зупинятися не збирається.


Путін і Гітлер прийшли до влади схожим способом. 30 січня 1933 року президент Німеччини Пауль фон Гінденбург призначив Гітлера канцлером Німеччини. Його Націонал-соціалістська робітнича партія на той момент мала популярність у країні, отримавши на виборах у листопаді 1932-го 33% голосів виборців (проти 37% у липні).


Посаду канцлера Гітлер отримав у результаті домовленості: політики-консерватори вмовили Гінденбурга призначити Гітлера, сподіваючись використати його у своїх цілях.
Путін у 1999 році став виконувачем обов'язків президента після відмови Бориса Єльцина з посади – той одразу оголосив його своїм наступником. У березні 2000 року путін переміг на президентських виборах.


Ще одна схожість двох диктаторів, яка відразу спадає на думку – обидва були визнані людиною року за версією журналу Time. Гітлер отримав це звання у 1938 році. У статті, присвяченій йому, йшлося про те, що він став «найбільшою загрозливою силою, з якою на сьогоднішній день зіткнувся демократичний, волелюбний світ».
Крім того, і фюрер, і російський президент проводили Олімпійські ігри у своїх країнах.


Багато аналогій також між початком воєн, які розв'язали путін і Гітлер. В 1938 році Німеччина захопила Австрію, назвавши це «возз'єднанням». Як і в Криму, там було проведено псевдореферендум, покликаний легітимізувати аншлюс.
Потім Гітлер анексував Судети, пояснивши це захистом прав німців, які проживають у регіоні – ситуація аналогічна початку війни на Донбасі у 2014 році. Причому і у випадку з територіальною експансією Гітлера, і у випадку з путіним на папері існували договори, які гарантували безпеку.

В 1939 році нацистська Німеччина вторглася до Польщі, росія у лютому 2022 року розпочала повномасштабну війну в Україні. Обидва диктатори спробували представити свою агресію як захист від нападу, путін досі дотримується такої версії.
Як і у Гітлера, путін має головного союзника – самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.


Ненависть путіна до українців, його бажання знищити нашу націю можна порівняти з ненавистю фюрера по відношенню до євреїв.
Цікаву паралель провів віцепрезидент Єврокомісії Франс Тіммерманс: він сказав, що путін зараз у тому ж становищі, що нацистський диктатор у 1943 році – війна ще триває, але вже програна. Джерело
А прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький вважає, що путін є більш небезпечним, ніж Адольф Гітлер та Йосип Сталін. Міністр оборони Британії Бен Уоллес порівняв дії путіна та його оточення з нацистами.

Виправдовуючи свою агресивну політику і початок повномаштабного вторгнення в Україну, у своїй промові президент країни-агресора використав таку ж пропаганду, такі ж маніпулятивні висловлювання, що й Адольф Гітлер під час виступу в Рейхстазі після нападу Німеччини на Польщу (01.09.1939)"Миротворець" владімір путін любить себе порівнювати з Петром І, бо вважає себе "собіратєлєм зємєль". Але його агресивна та підступна зовнішня політика повторює поведінку іншого фюрера-"миротворця" Третього рейху Адольфа Гітлера.


Сподіваємося, що сучасний фюрер ХХІ століття закінчить так само, як і його попередник у ХХ столітті.
До вашої уваги декілька історичних фактів, що підтверджують їхню подібність (ITV Media Group)Немає коментарів:

Дописати коментар