24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Почалася Велика Вітчизняна війна Українського Народу проти нацистсько-фашистської орди рф. Українці стали на захист Рідної Землі. Ми впевнені - Україна переможе! За нами Правда, з нами Бог! Нас підтримує весь світ! Українці - вільний, нескорений народ! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

пʼятницю, 24 лютого 2023 р.

Лесі Українці - 152

До річниці від Дня народження Лесі Українки

Ти себе Українкою звала, 
І чи краще знайду ім’я
Тій, що радістю в муках сіяла,
Як отчизна  -  твоя і моя. 
(Максим Рильський)

ЛЕСЯ УКРАЇНКА: ПРО ЩО НЕ ПИШУТЬ У ПІДРУЧНИКАХ

Хвора, сумна і з грабельками – такою навчили нас бачити Лесю Українку. Але якою вона була насправді? На щастя, Лариса Косач одна з небагатьох класиків, чий архів (зокрема, листування) вдалося зберегти, а з ним і цілу історію української літератури та життя культурної еліти зламу ХІХ і ХХ століть. Завдяки цим архівам ми можемо подивитися на неї по-новому, а заразом і на цілу епоху: час тендітних дам, літературних вечорів, перших курортів, трамваїв і краси епістолярного стилю… Читати


Леся Українка: цікаві факти (дитинство, життя, біографія)

«Привіт. Леся» – це серія аудіопрограм та подкастів про Лесю Українку. Кожен випуск розкриватиме особистість Лесі Українки як звичайної людини, зі своїми проблемами та переживаннями, познайомить з її звичками, ходом мислення, знаковими людьми та локаціями з її життя та творчості.


32 вірші геніальної української поетеси Лесі Українки
35 правил життя Лесі Українки

Твори Лесі Українки. Гра "Склади пару"
 
Кросворд. Леся Українка та її твори

Леся Українка. Життя і творчість

Бібліотечні постери
Леся Українка і Помічна (Великі історії маленького міста). 2021 рік


Мистецький флешмоб до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки


Немає коментарів:

Дописати коментар